Garanti İade ve Değişim

Mewacraft.com ürünlerin beğenilmemesi durumunda 7 günlük beğenmeme garantisi sunmaktadır.

Ürün elinize ulaştığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde kargo yapılarak ürün değişimi veya para iadesi yapılmaktadır.

İade sebebi teknik bir arıza veya defo ise mewacraft.com ürünün ücreti kadar bedeline karşılık gelen aynı ürün veya başka ürünle değişimini yapar veya para iadesini yapar. Bu durumda iade edilecek ürün herhangi bir Aras Kargo şubesine Asil kargo alacağı ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderilebilir. Diğer tüm kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti müşteriye ait olacaktır.

İade sebebi "beğenmeme" ise ücret iadesi ya da başka ürün ile değişim tutarı yalnızca o beğenilmeyen ürünün tutarı kadar olacaktır. Ürün bedeli harici kargo, kapıda ödeme tahsilat harcı gibi ödemeleri karşılamayacaktır. Ürün iadesi yapılırken kargo ve varsa kapıda ödeme tahsilat harcı bedelleri müşteriye ait olacaktır.

Bir ürünün "arıza ve defo" sebebi ile iade veya değişim talebinde bulunulup herhangi bir defo veya arıza durumu tespit edilmemesi durumunda İade sebebi "beğenilmeme" olarak işleme alınacaktır.

İade sürecinde ürünlerin orijinal paketinde ve kullanılmamış olması şarttır. Paketin sağlamlığı, paket elimize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğundadır. Straforsuz ve iyi bantlanmamış iade ürünleri kabul edilmemektedir.