Kargo ve Taşıma Bilgisi

Siparişim satın aldıktan ne zaman sonra kargoya verilir?

Siparişleriniz, havale seçeneği ile alınmış ürünlerde banka onayı alındıktan sonra 1-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kapıda ödeme ve kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise tamamlanan siparişiniz 1-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. 

Kargo şirketi teslim alınan kargoyu İstanbul veya yakın şehirlere ertesi gün uzak şehirlere 2-3 gün içerisinde teslim eder.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik oması halinde size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak bilgi verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizi eksiksiz ve doğru yazınız.

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilir?

Siparişleriniz Aras Kargo ile hızlı ve güvenli bir şekilde gönderilir.

Kargo ücreti ödeyecek miyim?

Mewacraft.com'dan yaptığınız tüm yurt içi alışverişlerinizde kargo ÜCRETSİZDİR.

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz ilgili Aras Kargo şubesine geri götürülür ve tarafınıza not bırakılır.
3 gün içerisinde paketinizi ilgili şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz iade edilir. 
İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli talep edilir ve siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilir.

Satın aldığınız ürün herhangi bir sebepten dolayı stoklarımızda yoksa;

Mewacraft.com online bir alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilir ve ürün stoğu bir anda tükenebilir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilir. Ürün stoğu olmayan siparişlerinizde konu ile ilgili bir e-posta tarafınıza ayrıca gönderilir. Satın aldığınız ürün en az 4 en fazla 10 gün içerisinde tarafınıza gönderilir. Ürün bu tarih içinde gönderilemezse yapılan ödeme tarafınıza iade edilir.