Hakkımızda

Mewacraft Nedir?


Metalin sanatla sentezlenip duvarınıza geliş öyküsüdür mewacraft. İsmini; Metal - Wall - Craft kelimelerinden alır. Özünde metalin günümüz teknolojisiyle yeniden şekillenip sac haline dönmesi ve cnc lazer tekniğiyle şekil bulmasıdır. Bu teknik sayesinde tasarımcının uçsuz bucaksız hayal dünyasında ürettiği şekiller bir nevi vücut buluyor. Geçmiş çağlardan bu yana sanat denildiğinde ilk akla gelen resim ve heykel sanatları adeta kabuk değiştirerek 21. yüzyıl dünyasında yepyeni ve görsel zenginliği bulunan mewacraft ürünleriyle bütünleşiyor. Bu minvalde yaşam alanlarının vazgeçilmez bir parçası olan duvar aksesuarlarına yepyeni bir tasarım anlayışı ile can verdik ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunduk.


Ürünlerimizi tasarlarken doğadan ve şehirden ilham aldık. Birbirinin zıddı gibi görünen bu iki kavramı bütünleştirerek dünyamızın bütünlüğünü sağlamak için ne doğadan ne de şehirlerden vazgeçilemeyeceğini ifade etmek istedik. Bu anlayış tasarımlarımızla can buldu ve büyük çoğunluğunu canlılardan ve ikonik şehir sembollerinden oluşturduğumuz çok değerli koleksiyonumuz ortaya çıktı. 


Her insanın ilgi alanı farklıdır. Biz mewacraft olarak her insana hitap edeceğini düşündüğümüz evrensel bir koleksiyon hazırladık.